Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - Grupa Działdowska

W dniach 1-12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względów sanitarno-epidemiologicznych będzie ona miała charakter „sztafety”. Grupa Działdowska ma podjąć trud pielgrzymiego szlaku w dniach 1, 10 i 12 sierpnia 2021 r. I tak będziemy pielgrzymować:

1 sierpnia        z Działdowa do Lidzbarka,
10 sierpnia      ze Strońska do Szczercowa
12 sierpnia      ze Starej Brzeźnicy na Jasną Górę.

Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. w dniu 1 sierpnia o godz. 7.30 w Sanktuarium Męczenników Działdowskich w Działdowie (kościół św. Katarzyny).

Zapisy są prowadzone w biurze parafialnym parafii św. Katarzyny w godzinach 18.30-19.00 lub za pośrednictwem księdza proboszcza parafii miejsca faktycznego zamieszkania. Ze względu na konieczność zorganizowania dojazdów na poszczególne etapy prosimy o niezwłoczne zapisywanie się na pielgrzymkę.