11 tydzień zwykły 14-21.06.2020 roku

1. Środa, wspomnienie Świętego Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

2. Czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków z pierwszych kwiatów i ziół.

3. Piątek uroczystość  Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje post piątkowy. Po Mszy Świętej o godzinie 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

4. Sobota wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

5. Serdeczne Bóg zapłać za udział w PROCESJACH EUCHARYSTYCZNYCH. Szczególnie zaś za przygotowanie ołtarzy przez mieszkańców GRONOWA, GRĄDÓW, TARCZYN, KIEŁPIN; za podjęcie funkcji liturgicznych w czasie procesji ( dorosłym i młodzieży przy krzyżu, sztandarach, chorągwiach, dzieciom za niesienie różańca i sypanie kwiatków, ministrantom, paniom prowadzącym i dziewczętom ze scholii, panu organiście. Druhom OSP z parafii o zabezpieczenie przebiegu procesji i panu Janowi GROCHOWALSKIEMU za przygotowanie i obsługę nagłośnienia. Wszystkim za dekorację domów, za pomalowanie krawężników przy drodze i uporządkowanie otoczenia własnych posesji..

6. Nabożeństwo czerwcowe pół godziny przed każdą Mszą Świętą w niedziele i w tygodniu przed Mszą Świętą o godzinie 18.00. Procesja eucharystyczna do czwartku włącznie po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

7. Chcemy kontynuować prace przy otoczeniu naszego kościoła, proszę o dalsze zaangażowanie.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego  zapraszam rodzinę Pana Jana Jaroszewskiego z Rynku, proszę o wcześniejsze ustalenie dogodnego dla siebie dnia i godziny sprzątania.

11. Wszystkim, którzy wyznają swoją wiarę w tajemnicę świętych obcowania przez obchód imienin oraz jubilatom i obchodzącym swoje święta niech towarzyszy błogosławieństwo Boże.