Ogłoszenia parafialne na 12 tydzień zwykły

Niedziela, 28 Czerwiec 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na 12 tydzień zwykły

12 tydzień zwykły 21-28.06.2020 roku

1. Wtorek, będziemy obchodzić Dzień Ojca.

2. Środa, uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

3. Sobota, uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, głównej patronki diecezji toruńskiej.

4. Piątek, kończy się rok szkolny, zachęcam rodziców, dzieci i młodzież, aby w przyszłą niedzielę podziękowali za miniony rok szkolny i podczas Mszy Świętych przyjęli Komunię Świętą.

5. Sobota, 18 rocznicę erygowania (ufundowania) Ruchu Rodzin Nazaretanskich Diecezji Toruńskiej, rozpoczęcie dnia skupienia adoracją Najświętszego Sakramentu o godzinie 9.00.

Członków rady parafialnej zapraszam na spotkanie w sobotę po mszy o godzinie 18.00.

6. Za tydzień wybory prezydenckie. Módlmy w intencji naszej Ojczyzny i dokonajmy mądrego wyboru.

7. Nabożeństwo czerwcowe pół godziny przed każdą Mszą Świętą w niedziele i w tygodniu przed Mszą Świętą o godzinie 18.00.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego  zapraszam rodzinę Pana Jarosława Jaroszewskiego z Rynku, proszę o wcześniejsze ustalenie dogodnego dla siebie dnia i godziny sprzątania.

9. Wszystkim, którzy wyznają swoją wiarę w tajemnicę świętych obcowania przez obchód imienin oraz jubilatom i obchodzącym swoje święta niech towarzyszy błogosławieństwo Boże.