14 tydzień zwykły 05-12.07.2020 roku

1. Poniedziałek, wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, oraz patronalny dzień Apostolstwa Chorych.

2. Środa, wspomnienie Świętego Jana z Dukli, prezbitera.

3. Piątek, parafialne wspomnienie Świętego Wawrzyńca Patrona Parafii – comiesięczna nowenna modlitwy.

4. Sobota, Święto Świętego Benedykta, opata, Patrona Europy.

5. Za tydzień zmiana godzin sprawowania Mszy Świętych, pierwsza jak zwykle o godzinie 8.30, druga wcześniej o godzinie 10.00 i trzecia o godzinie 11.30 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w Parafii.

6. Spotkania przygotowujące dla rodziców i dzieci według ustaleń.

7. Bogu niech będzie chwała, a Matce Bożej cześć z okazji udziału wiernych z naszej parafii w dorocznych uroczystościach odpustowych ku czci Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Lipach koło Lubawy.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego zapraszam rodziny dzieci pierwszokomunijnych.

9. Wszystkim, którzy wyznają swoją wiarę w tajemnicę świętych obcowania przez obchód imienin oraz jubilatom i obchodzącym swoje święta niech towarzyszy błogosławieństwo Boże.