15 tydzień zwykły 12-19.07.2020 roku

1. Poniedziałek, wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie.

2. Środa, wspomnienie Świętego Bonawentury, biskupa i doktora kościoła.

3. Czwartek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

4. Od poniedziałku do niedzieli podczas białego tygodnia będziemy dzielili radość zasiadania z Jezusem na uczcie eucharystycznej podczas Mszy Świętych o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę o godzinie 11.00.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego zapraszam rodzinę Sławomira Jaroszewskiego z Rynku.

9. Wszystkim, którzy wyznają swoją wiarę w tajemnicę świętych obcowania przez obchód imienin oraz jubilatom i obchodzącym swoje święta niech towarzyszy błogosławieństwo Boże. Wszystkim, którzy korzystają z wakacyjnego odpoczynku i dzielą z nami wspólnotę wiary życzę, aby Opatrzność Boża wspierała ich potrzebnymi łaskami.