23 tydzień zwykły 06-13.09.2020 roku

1. „W kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.

2. Wtorek, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza Święta z obrzędem błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.

3. Piątek, Mszą Świętą  o godzinie 18.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania, tych którzy rozpoczęli przygotowanie w ubiegłym roku oraz tych, którzy w tym roku ukończyli Szkołę Podstawową.

4. Niedziela, rozpocznie się on w Kościele katolickim w Polsce X Tydzień Wychowania, pod hasłem: „Budujmy więzi!”. Kolekta będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu, a w tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego zapraszam rodzinę pana Gerarda RYNKOWSKIEGO z Rynku.

6. Chętni na wyjazd do Lichenia w dniu 19 września br., koszt 60 zł. mogą się zgłaszać po mszach w zakrystii.

7. Wszystkim, którzy wyznają swoją wiarę w tajemnicę świętych obcowania przez obchód imienin oraz jubilatom i obchodzącym swoje święta niech towarzyszy błogosławieństwo Boże.