Ogłoszenia parafialne na 7 tydzień zwykły

Niedziela, 20 Luty 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na 7 tydzień zwykły

Zachowujemy: dystans, dezynfekcję i noszenie maseczki.

W KALENDARZU:

* 7 Niedziela Zwykła: - kolekta na potrzeby parafii.

* Wtorek: - święto Katedry Świętego Piotra Apostoła; - Dzień Myśli Braterskiej;
- o godzinie 18.00 Msza Święta w intencji Parafian, a szczególnie członków: Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, Róż Żywego Różańca, Kół Koronkowych, druhen i druhów jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, sołtysów i członków rad soleckich oraz wszystkich świadczących dobra w i dla naszej społeczności parafialnej oraz wszystkich będących w jakiejkolwiek potrzebie.

* Środa: - wspomnienie Błogosławionego Stefana Wincentego Frelichowskiego, prezbitera  i męczennika, patrona harcerzy; - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

* Czwartek: - wspomnienie Świętego Polikarpa biskupa i męczennika; - Modlitwa o powołania w Kościele.

* Piątek: - parafialne wspomnienie Świętej Marii od Jezusa Ukrzyżowanego; - Nowenna za wstawiennictwem Świętej Marii od Jezusa Ukrzyżowanego.

* 8 Niedziela Zwykła: - rozpocznie się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu; - pomiędzy mszami adoracja Najświętszego Sakramentu- kolekta na potrzeby inwestycyjne parafii.

* Serdeczne Bóg zapłać.
- za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii;
- za troskę o wnętrze i otoczenie świątyni oraz porządek i pielęgnację miejsc pochówku naszych bliskich na cmentarzu. W tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego zapraszam rodzinę pana
Janusza Margaszewskiego.

* Wszystkim, którzy wyznają swoją wiarę w tajemnicę świętych obcowania przez obchód imienin oraz jubilatom i obchodzącym swoje święta niech towarzyszy błogosławieństwo Boże.