Ogłoszenia parafialne na IV tydzień Wielkiego Postu

Niedziela, 27 Marzec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na IV tydzień Wielkiego Postu

Zachowujemy: dystans, dezynfekcję i noszenie maseczki.

W KALENDARZU:

* IV Niedziela Wielkiego Postu, niedziela radości - letare: - ofiary kolekty złożymy na potrzeby inwestycyjne w parafii.

* Wtorek, spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

* w tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca z okolicznościowymi modlitwami.

* V Niedziela Wielkiego Postu:- zostaną zasłonięte krzyże w kościele - ofiary kolekty złożymy na potrzeby parafii.

* Trwa czas wielkanocnej Komunii Świętej, kartki do spowiedzi i komunii wielkanocnej można odbierać w biurze parafialnym, w zakrystii.

* Serdeczne Bóg zapłać:
- ze złożonych ofiar spłaciliśmy w tym miesiącu 20 000 i odsetki miesięczne kredytu.
- za troskę o wnętrze i otoczenie świątyni oraz porządek i pielęgnację miejsc pochówku naszych bliskich na cmentarzu. W tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego zapraszam rodzinę
pana Stefana Szostkowskiego.
* Wszystkim, którzy wyznają swoją wiarę w tajemnicę świętych obcowania przez obchód imienin oraz jubilatom i obchodzącym swoje święta niech towarzyszy błogosławieństwo Boże.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Zamierzają przyjąć sakrament małżeństwa:

Kawaler Rafał RYBACKI, zamieszkały w Parafii Świętego Wawrzyńca w Kiełpinach i panna Patrycja BANACKA, zamieszkała w Parafii Świętego Jakuba Apostoła w Kazanicach, zapowiedź I.

Zamierzają przyjąć sakrament małżeństwa:

Kawaler Adrian KAMIŃSKI, zamieszkały w Parafii Świętego Józefa w Sarnowie i panna Monika RUDZIŃSKA, zamieszkała w Parafii Świętego Wawrzyńca w Kiełpinach, zapowiedź I.

Każdy, kto znałby jakieś przeszkody według Kodeksu Prawa Kanonicznego jest zobowiązany w sumieniu do przedstawienia ich proboszczowi parafii.