Ogłoszenia parafialne na 28 tydzień zwykły

Sobota, 12 Październik 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na 28 tydzień zwykły

UCZESTNICZĘ WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA

Okres zwykły – Kościół przyjmuje dary Ducha i wzrasta w poznaniu swego Mesjasza – Syna Bożego.

Wspólnota Kościół naśladuje Chrystusa stawiającego ponad wszystko miłość, która dla dobra bliźniego potrafi przyodziać się w ubóstwo.

KALENDARZ:
dzisiaj, 28 niedziela zwykła, DZIEŃ PAPIESKI zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia;
w poniedziałek, wspomnienie Świętej Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy. Dzień Edukacji Narodowej;
we wtorek, wspomnienie Świętej Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Dzień Dziecka Utraconego;
w środę, wspomnienie Świętej Jadwigi Śląskiej. 46 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową;
w czwartek, wspomnienie Świętego Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
w piątek, święto Świętego Łukasza Ewangelisty;
za tydzień, 29 niedziela zwykła, NIEDZIELA MISYJNA, zbiórka na Papieskie Dzieła Misyjne.

SŁUŻBA BOŻA:
dzisiaj, spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w sali parafialnej o godzinie 17:00. Wszystkich, którzy chcą służyć dla dobra wspólnoty parafialnej serdecznie zapraszamy.
codziennie przed mszami nabożeństwo różańcowe z okolicznościowymi modlitwami;
w czwartek, od godziny 17:00 GODZINA ŚWIĘTA;
za tydzień w niedzielę, rozpocznie się Tydzień Misyjny.

SPOTKANIA FORMACYJNE:
we wtorek, spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich w sali parafialnej po Mszy Świętej o godzinie 18:00, „przyjdź i zobacz”;

INFORMACJA:
Na stoliku z prasą do nabycia tygodnik „Niedziela”.

PODZIĘKOWANIE:
Niech Bóg wynagradza wszystkich, którzy troszczą się o duchowe i materialne potrzeby naszej parafii i Kościoła.
W tym tygodniu o sprzątanie kościoła i otoczenia wokół niego proszę Pana Marcina Chołaścińskiego.

Niech Opatrzność Boża czuwa nad nami i wspiera nas swoją łaską w każdej chwili życia, niech błogosławi każdemu, kto będzie obchodził swoje imieniny, jubileusze i rocznice oraz wszystkim gościom łączącym się z nami w wyznawaniu wiary.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca, parafia-kielpiny.eu
BIURO PARAFIALNE:
* czynne w dni powszednie po mszach o godzinie 18:00,

* inny termin można ustalić przez kontakt SMS na numer telefonu komórkowego 604 718 187
* W NIEDZIELE I ŚWIĘTA NAKAZANE BIURO PARAFIALNE NIECZYNNE

Od poniedziałku do soboty o godzinie 18:00
(od listopada do niedzieli przed Środą Popielcową o godzinie
17.00)

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca

* czynne w dni powszednie po mszach o godzinie 18:00,
można ustalić inny termin przez kontakt SMS na numer telefonu komórkowego 604 718 187

* nieczynne w niedziele i święta nakazane